Bu yazın en seksi erkeklerine...


Bu sezon saç modellerindeki değişiklik erkekleri de etkiledi. Biz bu durumdan çok memnunuz! Sleek ya da slick denen retro sertlikten, çağdaş dağınık umursamazlığa her beğeni için müsait bir model var. Tabii kendi zevkinize göre seçim yaparken sevgilinizin ya da eşinizin fikrini almayı da unutmayın!
Ryan Gosling


Onun üst üste yaşayan en seksi erkek seçilmesinin bir sesbebi var. Siz de katı bir yüz ifadesine sahipseniz bu modeli mutlaka tercih edin. Düz ve hafif dalgalı saçlara çok yakıştığını da belirtelim. Tıpkı kadınlar için modası asla geçmeyen küt saç gibi bu model de önümüzdeki birkaç sezon boyunca favorilerden olacak.

Saçlarınıza hafifçe wax sürün. Daha sonra yana ayırarak parmaklarınızla dağıtın. İş adamı görüntüsü için saçlarınızın kesimini 3-4 haftada bir tazelemeniz gerekiyor.Michael Pitt


Bu model her yüz tipi için mükemmel görünüyor. Üstelik bir erkeğe anında karizma ve stil katıyor. Yuvarlak yüzlerin de daha uzun görünmesi için harika seçim!

Modelin kendini tam olarak göstermesi için yanların kazıtılması gerekiyor. Sadece yıkayın, uzun tutamları geriye atın ve hazırsınız! Bu model kadınlar arasında da çok sevildi. Rihanna trendin öncüsü oldu.

Kıvırcık saçlarınızda da kullanabilirsiniz. Kesiminizi 4-5 haftada bir yenileyin.
Blair Redford


Hanımlar, eğer bu haberi siz okuyorsanız size bir sır verelim: Her erkeğin düş saç modeli budur! Kendilerini böyle çok seksi ve cool hissettiklerini Hollywood stilisti Justine Piecuch'tan öğrendik.

Eğer düz ya da dalgalı saçlarınız varsa saçlarınızı böyle şekillendirebilirsiniz. GQ kapaklarından fırlamış gibi görüneceksiniz. Ensedeki saçlarınızın kıvrılmadığından emin olun. Saç kesiminizi en az 8 hafta bozulmadan koruyabilirsiniz.